BELISEE VEGA SOLIPSE

D.o.b.: 06.11.2003
Height: 67 cm
red wheaten colour
full scissors bite
 HD: A/A
ED: 0/0 
sire: Babakabo Simanga
dam: Bájka Agátový Kvet
Champion of Slovakia
Candidate for titles: ICh
4x CACIB, 2x res. CACIB, 15xCAC, 5x res. CAC, 4x CAJC
Exams: Obedience exam, Hunting skills exam
barviarske skúšky

SORBONNE

  D.o.b.: 13.8.2004
Height: 66,5 cm
 red wheaten colour
full scissors bite
 HD: A/A
ED: 0/0
OCD: neg
sire: INT. Jockular Jamal Aquamarine /HOL/
dam: Tessel/GER/
INTERŠAMPION ŠAMPION ČESKÉ REPUBLIKY GRANDŠAMPION ČESKÉ REPUBLIKY KLUBOVÝ ŠAMPION ČKRR Multichampion ŠAMPION SLOVENSKA ŠAMPION MAĎARSKA GRANDŠAMPION MAĎARSKA ŠAMPION POLSKA JUNIORŠAMPION ČESKÉ REPUBLIKY KLUBOVÝ VÍTĚZ ČKRR 2008  EVROPSKÁ VÝSTAVA 2008 - CAC, VÍTĚZ TŘÍDY ŠAMPIONŮ  VÍTĚZ PRAHY 2008 Vítěz tř. mladých-Klubová výstava ČKRR 2005 Vítěz mezitřídy-Klubová výstava KCHRR 2006 Rakouský šampion čekatel Slovenský grandšampion čekatel (vícenásobný CAJC, CAC, res. CAC, res. CACIB, CACIB, CWC, BOB, Vítěz třídy, Krajský vítěz, 3. nejkrásnější mladý pes všech plemen, Nejkrásnější pes v rase, 1. BIG, 2. BIG, 3. BIS)
 
 

 

 

 

  

 
 

Za otca našeho D-vrhu, sme si zámerne vybrali práve Sorbonna. Sorbonne je výnimočný a kvalitný pes, nielen po fyzickej stránke, ale aj povahovej. Naše A-šteniatka sú toho najlepším dôkazom. Ich majitelia sú s nimi veľmi spokojní!

 

Sorbonneje synom nádherného a svetoznámého holandského psa Ich. Multich. Jockulara Jamal Aquamarina. Tento pes je Interšampión a šampión niekoľkých krajín, dokázal získať dva najprestížnějšie tituly a to titul Svetový Víťaz 2003 a absolutný Víťaz CRUFT 2003. Okrem iného bol ocenený aj titulom PES ROKU 2002. Sorbonne potvrdzuje kvality svojich predkov a reprezentuje ich so cťou, čo dokazuje nielen na výstavách.

Sorbonne je povahovo veľmi vyrovnaný pes. Je zdravo sebevedomý, kľudný a veľmi oddaný. Je priateľský, rezervovaný voči cudzím ľuďom, absolutne neagresívny k zvieratám a ľuďom. Od malička je poslušný, veľmi učenlivý a vždy ochotný spolupracovať. Sorbonne je ľahko ovládateľný vo všetkých situáciách, neprenasleduje divokú zver. Sorbonne je nadšený plavec a aportér. Bez reakcie na streľbu.

 

 

 Sorbonne je všestrane zameraný pes

 
        

 

TOPlist